Участки под застройку, Инвестиционные проекты продажа Ключевое слово: бърза Болгария
476 недвижимости - страница 8 от 16
Участки квартал Капитан Петко Войвода, г. Свиленград
Свиленград, обл. Хасково
Цена: 94 000 € (183 848.02 лв.)
91.35 €/кв.м (178.67 лв./кв.м)
Продажа
1029 кв.м
Под застройку (УПИ)
Участки с. Сива река
Сива река, обл. Хасково
Цена: 30 000 € (58 674.90 лв.)
30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м)
Продажа
1000 кв.м
Под застройку (УПИ)
🏡 Земельный участок в деревне Цалапица
Цалапица, обл. Пловдив
Цена: 96 900 € (189 519.93 лв.)
22.53 €/кв.м (44.07 лв./кв.м)
Продажа
4300 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Продажа 10340 кв.м Не находится в планировке
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 515 000 € (1 007 252.45 лв.)
49.81 €/кв.м (97.40 лв./кв.м)
Продажа
10340 кв.м
Не находится в планировке
Продажа 1000 кв.м Под застройку (УПИ) Без электричества Без воды
Крум, обл. Хасково
Цена: 22 000 € (43 028.26 лв.)
22 €/кв.м (43.03 лв./кв.м)
Продажа
1000 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Оферта №6801069
Участок на главной дороге
Кабиле, обл. Ямбол
Цена: 170 000 € (332 491.10 лв.)
10.32 €/кв.м (20.18 лв./кв.м)
Продажа
16474 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Земельный участок на продажу в деревне Скутаре
Скутаре, обл. Пловдив
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.)
71.43 €/кв.м (139.70 лв./кв.м)
Продажа
700 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Земельный участок на продажу в деревне Скутаре
Скутаре, обл. Пловдив
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.)
75.08 €/кв.м (146.83 лв./кв.м)
Продажа
666 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Земельный участок на продажу в деревне Скутаре
Скутаре, обл. Пловдив
Цена: 56 000 € (109 526.48 лв.)
80.58 €/кв.м (157.60 лв./кв.м)
Продажа
695 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Земельный участок № 4066, находящийся в ведении муниципалитета, в районе Младежки-Холм, город Хасково.
Младежки Хълм, Хасково, обл. Хасково
Цена: 61 030 € (119 364.30 лв.)
85 €/кв.м (166.25 лв./кв.м)
Продажа
718 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Водопровод
Агентство недвижимости «Интрига» предлагает вашему вниманию ПРОДАЖУ УЧАСТКА, РАЗМЕЩЕННОГО В ЖИЛОМ КОМПЛЕКСЕ, расположенного в новопостроенном вилловом районе Младежки-Холм города Хасково.
Земельны..
План землепользования села Брестовица
Брестовица, обл. Пловдив
Цена: 368 200 € (720 136.60 лв.)
200 €/кв.м (391.17 лв./кв.м)
Продажа
1841 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Водопровод
ЕКСКЛУЗИВНО!!! ⚡🏭
Агенция за недвижими имоти „Джулиус имоти“ Ви предлага атрактивен УПИ парцел в с. Брестовица - идеален за производство, енергетика и високотехнологични проекти!
Основни параметри:..
Продажа 1034 кв.м Под застройку (УПИ)
м. Сотира, Варна, обл. Варна
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.)
145.07 €/кв.м (283.73 лв./кв.м)
Продажа
1034 кв.м
Под застройку (УПИ)
🌿 640 кв.м. Рай на лоне природы - Ваш будущий дом в деревне Минзухар, mah. Bosilek! 🏡✨
Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.)
39.06 €/кв.м (76.40 лв./кв.м)
Продажа
640 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Предлагаме за продажба урегулиран поземлен имот с площ от 640 кв.м., разположен в живописното село Минзухар, махала Босилек - място, което съчетава спокойствието на природата с удобен достъп до градск..
Продажа 605 кв.м Не находится в планировке
Бистрица, обл. София
Цена: 145 000 € (283 595.35 лв.)
239.67 €/кв.м (468.75 лв./кв.м)
Продажа
605 кв.м
Не находится в планировке
Продажа 737 кв.м Под застройку (УПИ) С электричеством Водопровод
Подвис, обл. Бургас
Цена: 21 000 € (41 072.43 лв.)
28.49 €/кв.м (55.73 лв./кв.м)
Продажа
737 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Продажа 19021 кв.м Под застройку (УПИ)
Бата, обл. Бургас
Цена: 361 399 € (706 835 лв.)
19 €/кв.м (37.16 лв./кв.м)
Продажа
19021 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 12329 кв.м Под застройку (УПИ)
Цалапица, обл. Пловдив
Цена: 616 450 € (1 205 671.40 лв.)
50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м)
Продажа
12329 кв.м
Под застройку (УПИ)
Земельный участок 2000м2 с видом на дорогу к регулированию, электричеству и воде
Маноле, обл. Пловдив
Цена: 41 000 € (80 189.03 лв.)
20.50 €/кв.м (40.10 лв./кв.м)
Продажа
2000 кв.м
Предстоит включение в планировку
Без электричества
Без воды
Продажа 10000 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 250 000 € (488 957.50 лв.)
25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м)
Продажа
10000 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Участок подходит для строительства фотоэлектрической электростанции с готовым проектом и моделированием производительности станции. Он
расположен на главной дороге Хасково - Карджали - Маказа в напр..
Продажа 1200 кв.м Под застройку (УПИ)
Априлци, обл. Ловеч
Цена: 114 000 € (222 964.62 лв.)
95 €/кв.м (185.80 лв./кв.м)
Продажа
1200 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 1200 кв.м Под застройку (УПИ)
Априлци, обл. Ловеч
Цена: 114 000 € (222 964.62 лв.)
95 €/кв.м (185.80 лв./кв.м)
Продажа
1200 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 676 кв.м Под застройку (УПИ)
Бяла, обл. Варна
Цена: 62 000 € (121 261.46 лв.)
91.72 €/кв.м (179.38 лв./кв.м)
Продажа
676 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 732 кв.м Не находится в планировке
Костинброд, обл. София
Цена: 121 500 € (237 633.35 лв.)
165.98 €/кв.м (324.64 лв./кв.м)
Продажа
732 кв.м
Не находится в планировке
Земельный участок в селе Велика, в 4 км от Лозенца и моря.
Велика, обл. Бургас
Цена: 53 600 € (104 832.50 лв.)
80 €/кв.м (156.47 лв./кв.м)
Продажа
670 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Дворовый участок 2 соток с электричеством и водой в селе Малак Чардак
Малък чардак, обл. Пловдив
Цена: 42 000 € (82 144.86 лв.)
23.33 €/кв.м (45.64 лв./кв.м)
Продажа
1800 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Продажа 2217 кв.м Под застройку (УПИ) С электричеством Водопровод
Маноле, обл. Пловдив
Цена: 153 900 € (301 002.24 лв.)
69.42 €/кв.м (135.77 лв./кв.м)
Продажа
2217 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Участок Западной Арки
Западен, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 379 000 € (741 259.57 лв.)
75.86 €/кв.м (148.37 лв./кв.м)
Продажа
4996 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Участок Цариградское шоссе
Тракия, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 447 412 € (875 061.80 лв.)
47.10 €/кв.м (92.10 лв./кв.м)
Продажа
9500 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Продажа 1000 кв.м Под застройку (УПИ)
Царимир, обл. Пловдив
Цена: 28 400 € (55 545.57 лв.)
28.40 €/кв.м (55.55 лв./кв.м)
Продажа
1000 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 206 кв.м Под застройку (УПИ) С электричеством Водопровод
Варуша, Велико Търново, обл. Велико Търново
Цена: 42 500 € (83 122.78 лв.)
206.31 €/кв.м (403.50 лв./кв.м)
Продажа
206 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод