Участки под застройку, Инвестиционные проекты продажа Ключевое слово: пазарджишко шосе пловдив Болгария
79 недвижимости - страница 3 от 3
Продажа 9500 кв.м Под застройку (УПИ)
Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 665 000 € (1 300 626.95 лв.)
70 €/кв.м (136.90 лв./кв.м)
Продажа
9500 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 26495 кв.м Под застройку (УПИ)
Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 1 589 700 € (3 109 182.95 лв.)
60 €/кв.м (117.35 лв./кв.м)
Продажа
26495 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 9999 кв.м Под застройку (УПИ)
Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 749 925 € (1 466 725.80 лв.)
75 €/кв.м (146.70 лв./кв.м)
Продажа
9999 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 16209 кв.м Под застройку (УПИ)
Кършияка, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 1 620 900 € (3 170 204.85 лв.)
100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м)
Продажа
16209 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 24500 кв.м Не находится в планировке
Цена: 1 274 000 € (2 491 727.42 лв.)
52 €/кв.м (101.70 лв./кв.м)
Продажа
24500 кв.м
Не находится в планировке
Участок в районе Пловдива - Пазарджиш Роуд!
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 158 400 € (309 803.47 лв.)
16 €/кв.м (31.30 лв./кв.м)
Продажа
9900 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Продажа 1880 кв.м Под застройку (УПИ)
Кършияка, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 165 500 € (323 689.87 лв.)
88.03 €/кв.м (172.18 лв./кв.м)
Продажа
1880 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 3349 кв.м Под застройку (УПИ) Без электричества Без воды
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 97 600 € (190 889 лв.)
29.14 €/кв.м (57 лв./кв.м)
Продажа
3349 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Два смежных участка 9500м2, 100м от дороги Пазарджик
Цалапица, обл. Пловдив
Цена: 58 500 € (114 416.06 лв.)
6.16 €/кв.м (12.04 лв./кв.м)
Продажа
9500 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Продажа 3000 кв.м Под застройку (УПИ)
Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 108 000 € (211 229.64 лв.)
36 €/кв.м (70.40 лв./кв.м)
Продажа
3000 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 6300 кв.м Под застройку (УПИ) С электричеством Собственный источник воды
Цалапица, обл. Пловдив
Цена: 159 000 € (310 976.97 лв.)
25.24 €/кв.м (49.36 лв./кв.м)
Продажа
6300 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Собственный источник воды
Продажа 3000 кв.м Не находится в планировке
Индустриална зона - Изток, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 90 000 € (176 024.70 лв.)
30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м)
Продажа
3000 кв.м
Не находится в планировке
Голям парцел за складова и промишлена дейност
Индустриална зона-Марица, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 1 400 000 € (2 738 162 лв.)
127.27 €/кв.м (248.92 лв./кв.м)
Продажа
11000 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Собственный источник воды
33310102030 Предлагаем Вашему вниманию земельный участок площадью 11 соток в отличном месте с фасадом 76 метров на КАД. Положение о производственно-складском строительстве с плотностью застройки 80% и..
Продажа 1558 кв.м Под застройку (УПИ)
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 139 000 € (271 860.37 лв.)
89.22 €/кв.м (174.50 лв./кв.м)
Продажа
1558 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 9500 кв.м Не находится в планировке
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 617 500 € (1 207 725.03 лв.)
65 €/кв.м (127.13 лв./кв.м)
Продажа
9500 кв.м
Не находится в планировке
Продажа 10001 кв.м Не находится в планировке
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
12 €/кв.м (23.47 лв./кв.м)
Продажа
10001 кв.м
Не находится в планировке
Продажа 32898 кв.м Под застройку (УПИ)
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 2 467 350 € (4 825 717.15 лв.)
75 €/кв.м (146.70 лв./кв.м)
Продажа
32898 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 5550 кв.м Не находится в планировке
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 416 250 € (814 114.24 лв.)
75 €/кв.м (146.70 лв./кв.м)
Продажа
5550 кв.м
Не находится в планировке
Продажа 33200 кв.м Под застройку (УПИ)
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 1 338 963 € (2 618 784 лв.)
40.33 €/кв.м (78.88 лв./кв.м)
Продажа
33200 кв.м
Под застройку (УПИ)