Участки под застройку, Инвестиционные проекты продажа обл. Пловдив, Куклен Болгария
73 недвижимости - страница 2 от 3
Участок Куклен 86814
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 20 000 € (39 116.60 лв.)
9.52 €/кв.м (18.63 лв./кв.м)
Продажа
2100 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Участок земли в Куклене, выходящий на дорогу
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 62 500 € (122 239.38 лв.)
21.55 €/кв.м (42.15 лв./кв.м)
Продажа
2900 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
7 акров земли в Куклене
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 296 080 € (579 082.15 лв.)
40 €/кв.м (78.23 лв./кв.м)
Продажа
7402 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Участок в Куклене
Икономическа зона Куклен, Куклен, обл. Пловдив
Цена: 714 690 € (1 397 812.14 лв.)
45 €/кв.м (88 лв./кв.м)
Продажа
15882 кв.м
Не находится в планировке
С электричеством
Водопровод
Участок в Куклене
Икономическа зона Куклен, Куклен, обл. Пловдив
Цена: 569 925 € (1 114 676.40 лв.)
45 €/кв.м (88 лв./кв.м)
Продажа
12665 кв.м
Не находится в планировке
С электричеством
Водопровод
Участок Куклен 40307
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 38 400 € (75 103.87 лв.)
19.20 €/кв.м (37.55 лв./кв.м)
Продажа
2000 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Участок земли в Куклене
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 88 205 € (172 514 лв.)
65 €/кв.м (127.13 лв./кв.м)
Продажа
1357 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Разрешение на строительство жилого дома в Куклене
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 110 450 € (216 021.42 лв.)
56.18 €/кв.м (109.88 лв./кв.м)
Продажа
1966 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Участок земли в городе Кукольный! 74151
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
137.32 €/кв.м (268.57 лв./кв.м)
Продажа
619 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Участок земли в Куклене
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 66 000 € (129 084.78 лв.)
25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м)
Продажа
2640 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Земельный участок в поселке Куклен! 48919
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 74 000 € (144 731.42 лв.)
84.96 €/кв.м (166.17 лв./кв.м)
Продажа
871 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Участок земли в Куклене
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 199 000 € (389 210.17 лв.)
19.13 €/кв.м (37.42 лв./кв.м)
Продажа
10400 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
ЮПИ в Куклене!
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 100 000 € (195 583 лв.)
158.73 €/кв.м (310.45 лв./кв.м)
Продажа
630 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Собственный источник воды
Продажа 2125 кв.м Под застройку (УПИ)
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 195 000 € (381 386.85 лв.)
91.76 €/кв.м (179.48 лв./кв.м)
Продажа
2125 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
R - 20071178 PARALLEL IMOTI предлагает к продаже ПРЕКРАСНЫЙ УЧАСТОК, пригодный для жилой застройки. Участок расположен в районе Бяла Черква, Пловдивская область, над шале Здравец и Студенец. На участк..
УПИ в городе Куклен
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.)
64.58 €/кв.м (126.30 лв./кв.м)
Продажа
2400 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Участок в Куклене!
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 46 000 € (89 968.18 лв.)
15.87 €/кв.м (31.03 лв./кв.м)
Продажа
2899 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Земельный участок в городе Куклен
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 714 690 € (1 397 812.14 лв.)
45 €/кв.м (88 лв./кв.м)
Продажа
15882 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Участок в Куклене
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 40 000 € (78 233.20 лв.)
20.55 €/кв.м (40.20 лв./кв.м)
Продажа
1946 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Продажа 659 кв.м Под застройку (УПИ) С электричеством Водопровод
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 79 080 € (154 667.04 лв.)
120 €/кв.м (234.70 лв./кв.м)
Продажа
659 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Продажа 552 кв.м Под застройку (УПИ)
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 46 500 € (90 946.10 лв.)
84.24 €/кв.м (164.76 лв./кв.м)
Продажа
552 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 3000 кв.м Под застройку (УПИ) Водопровод
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 300 000 € (586 749 лв.)
100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м)
Продажа
3000 кв.м
Под застройку (УПИ)
Водопровод
Предложение 45423 - Земельный участок в регуляции в городе Куклен
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 83 400 € (163 116.22 лв.)
126.56 €/кв.м (247.52 лв./кв.м)
Продажа
659 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Продажа 1898 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 75 920 € (148 486.60 лв.)
40 €/кв.м (78.23 лв./кв.м)
Продажа
1898 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 1500 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.)
100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м)
Продажа
1500 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 1498 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 44 900 € (87 816.77 лв.)
29.97 €/кв.м (58.62 лв./кв.м)
Продажа
1498 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 600 кв.м Под застройку (УПИ)
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 54 000 € (105 614.82 лв.)
90 €/кв.м (176.02 лв./кв.м)
Продажа
600 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Продажа 500 кв.м Не находится в планировке
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 28 000 € (54 763.24 лв.)
56 €/кв.м (109.53 лв./кв.м)
Продажа
500 кв.м
Не находится в планировке
Участок земли в Куклене!87583
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 22 000 € (43 028.26 лв.)
11 €/кв.м (21.50 лв./кв.м)
Продажа
2000 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Земельный участок в городе Куклен
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.)
58.75 €/кв.м (114.90 лв./кв.м)
Продажа
2383 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Собственный источник воды
Земля для продажи
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 23 900 € (46 744.34 лв.)
11.95 €/кв.м (23.37 лв./кв.м)
Продажа
2000 кв.м
Предстоит включение в планировку
Без электричества
Без воды
код 771249!!! ТОП ОФЕРТА!!! Предлагаме Ви парцел на първа тераса, с уникална панорамна гледка и до борова гора. В близост до асфалтов път и ток(150м), а за вода може да се постави сонда. Парцелът се н..