Склады, промышленная и сельскохозяйственная недвижимость продажа обл. Варна Болгария
82 недвижимости - страница 3 от 3
Промышленное помещение 2500 кв.м
Западна Пром. Зона, Варна, обл. Варна
Цена: 3 500 000 € (6 845 405 лв.)
1400 €/кв.м (2738.16 лв./кв.м)
Промышленное помещение
2500 кв.м
Промышленное помещение 867 кв.м
Западна Пром. Зона, Варна, обл. Варна
Вид: Промышленное помещение
867 кв.м
Здание, село Цонево
Цонево, обл. Варна
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
300 €/кв.м (586.75 лв./кв.м)
Промышленное помещение
400 кв.м
BG IMOTI предлагает помещения промышленного назначения, подходящие для производства, мастерской, ресторана. Площадь застройки 400 кв. м на одном уровне в хорошем состоянии, прилегающий участок 3 акра.
Фабрика 101 кв.м
Колхозен Пазар, Варна, обл. Варна
Цена: 175 000 € (342 270.25 лв.)
1732.67 €/кв.м (3388.80 лв./кв.м)
Фабрика
101 кв.м
Птицефабрика + два дома для проживания
Николаевка, обл. Варна
Цена: 1 000 000 € (1 955 830 лв.)
23.81 €/кв.м (46.57 лв./кв.м)
Ферма
42000 кв.м
Склад 150 кв.м
Левски, Варна, обл. Варна
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
800 €/кв.м (1564.66 лв./кв.м)
Склад
150 кв.м
Склад 77 кв.м
Жп Гара, Варна, обл. Варна
Цена: 69 990 € (136 888.54 лв.)
908.96 €/кв.м (1777.77 лв./кв.м)
Склад
77 кв.м
Склад 500 кв.м
Девня, обл. Варна
Цена: 3 300 000 € (6 454 239 лв.)
6600 €/кв.м (12 908.48 лв./кв.м)
Склад
500 кв.м
Промышленное помещение 141 кв.м
Бриз, Варна, обл. Варна
Цена: 128 000 € (250 346.24 лв.)
907.80 €/кв.м (1775.50 лв./кв.м)
Промышленное помещение
141 кв.м
Склад 55 кв.м
Варна, обл. Варна
Цена: 44 000 € (86 056.52 лв.)
800 €/кв.м (1564.66 лв./кв.м)
Склад
55 кв.м
Промышленное помещение 4800 кв.м
Вълчи дол, обл. Варна
Цена: 250 000 € (488 957.50 лв.)
52.08 €/кв.м (101.87 лв./кв.м)
Промышленное помещение
4800 кв.м
Коммерческая недвижимость, г. Дульгополь
Дългопол, обл. Варна
Цена: 1 508 311.05 € (2 950 000 лв.)
239.72 €/кв.м (468.85 лв./кв.м)
Промышленное помещение
6292 кв.м
Склад 635 кв.м
Дългопол, обл. Варна
Цена: 210 000 € (410 724.30 лв.)
330.71 €/кв.м (646.80 лв./кв.м)
Склад
635 кв.м
Склад 5600 кв.м
Градинарово, обл. Варна
Цена: 669 900 € (1 310 210.52 лв.)
119.63 €/кв.м (233.97 лв./кв.м)
Склад
5600 кв.м
Склад 3158 кв.м
Тополи, обл. Варна
Цена: 2 800 000 € (5 476 324 лв.)
886.64 €/кв.м (1734.10 лв./кв.м)
Склад
3158 кв.м
Промышленное помещение 400 кв.м
Брестак, обл. Варна
Цена: 65 000 € (127 128.95 лв.)
162.50 €/кв.м (317.82 лв./кв.м)
Промышленное помещение
400 кв.м
Склад 55 кв.м
Западна Пром. Зона, Варна, обл. Варна
Цена: 1 600 000 € (3 129 328 лв.)
29 090.91 €/кв.м (56 896.87 лв./кв.м)
Склад
55 кв.м
Склад 58 кв.м
Варна, обл. Варна
Цена: 37 000 € (72 365.70 лв.)
637.93 €/кв.м (1247.68 лв./кв.м)
Склад
58 кв.м
Склад 897 кв.м
Каменар, обл. Варна
Цена: 590 000 € (1 153 939.70 лв.)
657.75 €/кв.м (1286.44 лв./кв.м)
Склад
897 кв.м
Промышленное помещение 1400 кв.м
Девня, обл. Варна
Цена: 225 000 € (440 061.75 лв.)
160.60 €/кв.м (314.10 лв./кв.м)
Промышленное помещение
1401 кв.м
Склад 2150 кв.м
Западна Пром. Зона, Варна, обл. Варна
Цена: 2 500 000 € (4 889 575 лв.)
1162.79 €/кв.м (2274.22 лв./кв.м)
Склад
2150 кв.м
Склад 661 кв.м
Пчелник, обл. Варна
Цена: 350 000 € (684 540.50 лв.)
529.50 €/кв.м (1035.60 лв./кв.м)
Склад
661 кв.м