Склады, промышленная и сельскохозяйственная недвижимость продажа обл. Търговище Болгария
38 недвижимости - страница 2 от 2
Эксклюзив! Производственная база в селе Ястребино Тырговиште района.
Ястребино, обл. Търговище
Цена: 535 000 € (1 046 369.05 лв.)
390.51 €/кв.м (763.77 лв./кв.м)
Промышленное помещение
1370 кв.м
Промишлен имот, гр. Попово
Попово, обл. Търговище
Вид: Промышленное помещение
332 кв.м
ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРОМИШЛЕН ИМОТ 332кв.м, В ЕДИН ОТ НАЙ-БЛИЗКИТЕ И ОЖИВЕНИ ГРАДОВЕ ОКОЛО ГР.ТЪРГОВИЩЕ, ГР.ПОПОВО.
Промишленият имот се намира в град Попово. Имотът е с площ от 332кв..
100 - Продается цех по производству безалкогольных напитков в селе Ломци.
Ломци, обл. Търговище
Цена: 127 822.97 € (250 000 лв.)
1704.31 €/кв.м (3333.33 лв./кв.м)
Промышленное помещение
75 кв.м
Промышленные помещения, Тырговиште
Промишлена зона, Търговище, обл. Търговище
Вид: Промышленное помещение
612 кв.м
Промышленная собственность - Автоморга
Промишлена зона, Търговище, обл. Търговище
Цена: 766 937.82 € (1 500 000 лв.)
403.65 €/кв.м (789.47 лв./кв.м)
Промышленное помещение
1900 кв.м
Галле, деревня Кардам
Кардам, обл. Търговище
Цена: 127 822.97 € (250 000 лв.)
852.15 €/кв.м (1666.67 лв./кв.м)
Склад
150 кв.м
AATAR PROPERTIES С РАДОСТЬЮ ПРЕДЛОЖИТЬ ВАМ ЗАЛ В ОДНОЙ ИЗ САМЫХ ТИХИХ И МИНИХ ДЕРЕВНЕЙ РЫНОЧНОГО РАЙОНА, ДЕРЕВНЕ КАРДАМ.
Галле в селе Кардам, муниципалитет Попово, район Тырговиште.
Цена: 250 000 ..
Сельскохозяйственное здание
Стопански двор, Бистра, обл. Търговище
Вид: Промышленное помещение
580 кв.м