Участки под застройку, Инвестиционные проекты продажа Ключевое слово: боровец самоков Болгария
70 недвижимости - страница 2 от 3
Продажа 8401 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 565 000 € (1 105 043.95 лв.)
67.25 €/кв.м (131.54 лв./кв.м)
Продажа
8401 кв.м
Под застройку (УПИ)
BB1119 - Участок для строительства в деревне Райово!
Райово, обл. София
Цена: 31 500 € (61 608.65 лв.)
35.16 €/кв.м (68.76 лв./кв.м)
Продажа
896 кв.м
Под застройку (УПИ)
БЕЗ КОМИСИИ ДЛЯ ПОКУПАТЕЛЯ!
Реф. No: BB1119 - Скажите, пожалуйста референтный номер етого имущества и скажите что посмотрели объявление на этом сайте.
Тел: смотрите контакты
Риэлтор по данному объек..
Продажа 4000 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 66 000 € (129 084.78 лв.)
16.50 €/кв.м (32.27 лв./кв.м)
Продажа
4000 кв.м
Под застройку (УПИ)
S1110 - Земельный участок в промышленной зоне города Самоков!
Самоков, обл. София
Цена: 432 000 € (844 918.56 лв.)
80 €/кв.м (156.47 лв./кв.м)
Продажа
5400 кв.м
Под застройку (УПИ)
Реф. No: S1110 - Скажите, пожалуйста референтный номер етого имущества и скажите что посмотрели объявление на этом сайте.
Тел: смотрите контакты
Риэлтор по данному объекту: Красимир Фунтаров
Земел..
Продажа 26000 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 900 000 € (1 760 247 лв.)
34.62 €/кв.м (67.70 лв./кв.м)
Продажа
26000 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 6599 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 98 985 € (193 597.83 лв.)
15 €/кв.м (29.34 лв./кв.м)
Продажа
6599 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 29068 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 232 544 € (454 816.53 лв.)
8 €/кв.м (15.65 лв./кв.м)
Продажа
29068 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 12312 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 554 040 € (1 083 608.05 лв.)
45 €/кв.м (88 лв./кв.м)
Продажа
12312 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 6471 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 647 100 € (1 265 617.60 лв.)
100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м)
Продажа
6471 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 4900 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 171 500 € (335 424.85 лв.)
35 €/кв.м (68.45 лв./кв.м)
Продажа
4900 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 5807 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 319 385 € (624 662.76 лв.)
55 €/кв.м (107.57 лв./кв.м)
Продажа
5807 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 450 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 60 000 € (117 349.80 лв.)
133.33 €/кв.м (260.78 лв./кв.м)
Продажа
450 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 7486 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 74 860 € (146 413.43 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Продажа
7486 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 441 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 22 000 € (43 028.26 лв.)
49.89 €/кв.м (97.57 лв./кв.м)
Продажа
441 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 3573 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 699 995 € (1 369 071.22 лв.)
195.91 €/кв.м (383.17 лв./кв.м)
Продажа
3573 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 912 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 19 900 € (38 921.02 лв.)
21.82 €/кв.м (42.68 лв./кв.м)
Продажа
912 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 802 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 84 210 € (164 700.44 лв.)
105 €/кв.м (205.36 лв./кв.м)
Продажа
802 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 550 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 20 350 € (39 801.14 лв.)
37 €/кв.м (72.37 лв./кв.м)
Продажа
550 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 3060 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 76 500 € (149 621 лв.)
25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м)
Продажа
3060 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 21548 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 64 644 € (126 432.67 лв.)
3 €/кв.м (5.87 лв./кв.м)
Продажа
21548 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 7019 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 1 052 850 € (2 059 195.62 лв.)
150 €/кв.м (293.37 лв./кв.м)
Продажа
7019 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 3003 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 51 015 € (99 776.67 лв.)
16.99 €/кв.м (33.23 лв./кв.м)
Продажа
3003 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 6291 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.)
7.95 €/кв.м (15.54 лв./кв.м)
Продажа
6291 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 6092 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 121 840 € (238 298.33 лв.)
20 €/кв.м (39.12 лв./кв.м)
Продажа
6092 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 4946 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 74 190 € (145 103.03 лв.)
15 €/кв.м (29.34 лв./кв.м)
Продажа
4946 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 894 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 75 990 € (148 623.52 лв.)
85 €/кв.м (166.25 лв./кв.м)
Продажа
894 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 11522 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 51 849 € (101 407.83 лв.)
4.50 €/кв.м (8.80 лв./кв.м)
Продажа
11522 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 5608 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 112 160 € (219 365.90 лв.)
20 €/кв.м (39.12 лв./кв.м)
Продажа
5608 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 1439 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 14 390 € (28 144.40 лв.)
10 €/кв.м (19.56 лв./кв.м)
Продажа
1439 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 3687 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 184 350 € (360 557.26 лв.)
50 €/кв.м (97.80 лв./кв.м)
Продажа
3687 кв.м
Под застройку (УПИ)