Гаражи, Парковочные места продажа обл. Стара Загора, Стара Загора Болгария
126 недвижимости - страница 4 от 5
Гараж (самостоятельный) 21.79 кв.м Кирпич
Казански, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 22 900 € (44 788.50 лв.)
1050.94 €/кв.м (2055.46 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
21.79 кв.м
Кирпич
Гараж (самостоятельный) 22.76 кв.м Кирпич
кв.Железник - изток, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 23 900 € (46 744.34 лв.)
1050.09 €/кв.м (2053.80 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
22.76 кв.м
Кирпич
Продается парковочное место.
кв.Железник - запад, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 15 000 € (29 337.45 лв.)
937.50 €/кв.м (1833.60 лв./кв.м)
Парковочное место
16 кв.м
Компания «Imoti Si» продает парковочное место, расположенное в городе Стара Загора, Железникский район, первый
этаж,
1 место,
15,81 кв.м.
Цена: 15 000 евро.
Продается гараж Три Чучура Север
Цена: 14 000 € (27 381.62 лв.)
583.33 €/кв.м (1140.90 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
24 кв.м
Кирпич
Продается гараж Билла -1, Три Чучура Север
Три Чучура - Север, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 19 500 € (38 138.70 лв.)
780 €/кв.м (1525.55 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
25 кв.м
Кирпич
Гараж (самостоятельный) 18 кв.м Кирпич
Цена: 7700 € (15 059.90 лв.)
427.78 €/кв.м (836.66 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
18 кв.м
Кирпич
Продается гараж в центре
Център, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 17 900 € (35 009.36 лв.)
1052.94 €/кв.м (2059.37 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
17 кв.м
Кирпич
Продажа нового гаража над Биллой 1, Стара Загора
Три Чучура - Север, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 19 500 € (38 138.70 лв.)
780 €/кв.м (1525.55 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
25 кв.м
Кирпич
Предлагаем на продажу гараж №18 в новостройке в квартале «Три Чучура-Север» города Стара Загора.
Общая площадь застройки составляет 24,95 кв.м, общие помещения - 5,09 кв.м, чистая площадь застройки ..
Продаётся ГАРАЖ цокольный этаж, NS, над Белой-1, квартал Три Чучура-север
Три Чучура - Север, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 19 500 € (38 138.70 лв.)
780 €/кв.м (1525.55 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
25 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 18 - подвал
📍 Расположение: над Billa 1
🏗️ Строительство: Кирпичное с ожидаемым (Акт 16) в 2026 году. Каждая деталь была тщательно продумана, и пр..
Три Чучура - Север, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 21 100 € (41 268 лв.)
882.11 €/кв.м (1725.25 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
24 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить Вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 19 - цокольный этаж
📍 Расположение: над Billa 1
🏗️ Строительство: Кирпичное с ожидаемым (Акт 16) в 2026 году. Каждая деталь была тщательно продума..
Три Чучура - Север, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 22 100 € (43 223.84 лв.)
879.08 €/кв.м (1719.33 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
25 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить Вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 21 - подвал
📍 Расположение: над Billa 1
Продается ГАРАЖ цокольный этаж, NS, выше Белой-1, квартал Три Чучура-север
Три Чучура - Север, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 22 500 € (44 006.18 лв.)
879.94 €/кв.м (1721 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
26 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить Вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 27 - цокольный этаж
📍 Расположение: над Billa 1
Три Чучура - Север, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 21 100 € (41 268 лв.)
879.17 €/кв.м (1719.50 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
24 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 29 - этаж 1
📍 Расположение: над Billa 1
Три Чучура - Север, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 19 800 € (38 725.43 лв.)
792 €/кв.м (1549.02 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
25 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить Вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 42 - этаж 1
📍 Расположение: над Billa 1
ГАРАЖ рядом со 2-й начальной школой в Старой Загоре
Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.)
1086.96 €/кв.м (2125.90 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
23 кв.м
Кирпич
Продаётся ГАРАЖ, подземный, НС в районе ”Железник-Запад”
кв.Железник - запад, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 22 880 € (44 749.40 лв.)
738.06 €/кв.м (1443.53 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
31 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить Вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 1 - этаж - 1
📍 Местоположение: район «Железник-Запад»
🏗️ Строительство: Кирпичное с ожидаемым (Акт 16) в 2026 году. Каждая деталь была тщательно п..
Продаётся ГАРАЖ, подземный, НС в районе ”Железник-Запад”
кв.Железник - запад, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 20 160 € (39 429.53 лв.)
746.67 €/кв.м (1460.35 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
27 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить Вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 3 - этаж - 1
📍 Расположение: район «Железник-Запад»
🏗️ Строительство: Кирпичное с ожидаемым (Акт 16) в 2026 году. Каждая деталь была тщательно про..
Продаётся ГАРАЖ, подземный, НС в районе ”Железник-Запад”
кв.Железник - запад, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 17 700 € (34 618.20 лв.)
737.50 €/кв.м (1442.42 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
24 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить Вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 4 - этаж - 1
📍 Расположение: район «Железник-Запад»
Продаётся ГАРАЖ, подземный, НС в районе ”Железник-Запад”
кв.Железник - запад, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 23 820 € (46 587.87 лв.)
744.38 €/кв.м (1455.87 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
32 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить Вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 5 - этаж - 1
📍 Расположение: район «Железник-Запад»
🏗️ Строительство: Кирпичный с ожидаемым (Акт 16) в 2026 году. Каждая деталь была тщательно про..
Продаётся ГАРАЖ, подземный, НС в районе ”Железник-Запад”
кв.Железник - запад, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 18 800 € (36 769.60 лв.)
752 €/кв.м (1470.78 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
25 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить Вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 9 - этаж - 1
📍 Расположение: район «Железник-Запад»
Продаётся ГАРАЖ, подземный, НС в районе ”Железник-Запад”
кв.Железник - запад, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 18 400 € (35 987.27 лв.)
736 €/кв.м (1439.50 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
25 кв.м
Кирпич
JESS PROPERTIES рада представить Вам: 🌞🏠
✨ГАРАЖ 7 - этаж - 1
📍 Расположение: район «Железник-Запад»
Продаю гараж 17 кв.м.
Цена: 30 000 € (58 674.90 лв.)
1764.71 €/кв.м (3451.46 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
17 кв.м
Кирпич
Гараж на продажу
Цена: 21 000 € (41 072.43 лв.)
954.55 €/кв.м (1866.93 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
22 кв.м
подземный гараж на продажу
до спирка ’ЧАЯ’ (БКП)., Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 20 600 € (40 290.10 лв.)
936.36 €/кв.м (1831.37 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
22 кв.м
Кирпич
Гараж на продажу, Стара Загора
Три Чучура - Север, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 21 000 € (41 072.43 лв.)
1166.67 €/кв.м (2281.80 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
18 кв.м
Кирпич
Продается новый гараж, Стара Загора
Три Чучура - Север, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 19 500 € (38 138.70 лв.)
780 €/кв.м (1525.55 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
25 кв.м
Кирпич
Гараж на продажу, Стара Загора
Македонски, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 25 000 € (48 895.75 лв.)
1070.21 €/кв.м (2093.14 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
23 кв.м
Кирпич
Гараж (самостоятельный) 22 кв.м Кирпич
Три чучура-център, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 24 000 € (46 939.92 лв.)
1090.91 €/кв.м (2133.63 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
22 кв.м
Кирпич
Гараж (самостоятельный) 20 кв.м Кирпич
Три чучура-център, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 24 000 € (46 939.92 лв.)
1200 €/кв.м (2347 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
20 кв.м
Кирпич
Гараж (самостоятельный) 23 кв.м Кирпич
кв.Железник - запад, Стара Загора, обл. Стара Загора
Цена: 25 750 € (50 362.62 лв.)
1119.57 €/кв.м (2189.68 лв./кв.м)
Гараж (самостоятельный)
23 кв.м
Кирпич