Сельскохозяйственная земля, Сады, Виноградники продажа Ключевое слово: парцели гълъбово Болгария
15 недвижимости
ЭКСКЛЮЗИВ! Земельный участок в деревне Галабово
Гълъбово, обл. Пловдив
Цена: 72 000 € (140 819.76 лв.)
51.58 €/кв.м (100.87 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
1396 кв.м
6 категории
Земельный участок в селе Галабово
Цена: 47 700 € (93 293.10 лв.)
25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м)
Фруктовый сад
1908 кв.м
5 категории
Парцел на асфалтовия път от с. Гълъбово към гр. Куклен. Намира се след чешмата на Кутела, от север на пътя. Лице 25 м.
Земельный участок в селе Галабово
Цена: 72 580 € (141 954.14 лв.)
20 €/кв.м (39.12 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
3629 кв.м
5 категории
Парцел на асфалтов път до параклиса ”Въведение Богородично”. Намира се между с. Гълъбово и Кукленския манастир Св. св. ”Кузма и Дамян”.
Земельный участок на продажу в селе Галабово
местност Ливадища, Гълъбово, обл. Пловдив
Цена: 43 560 € (85 195.95 лв.)
40 €/кв.м (78.23 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
1089 кв.м
5 категории
Панорамен парцел на крайна селска улица в северната равна част на Гълъбово, реално в селото, с 55 м. лице. Делим на 2 или 3 парцела поради голямото си лице и площ.
село Галабово - Участок
Гълъбово, обл. Пловдив
Цена: 12 500 € (24 447.88 лв.)
12.38 €/кв.м (24.20 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
1010 кв.м
9 категории
село Галабово - Участок
Гълъбово, обл. Пловдив
Цена: 44 900 € (87 816.77 лв.)
12.21 €/кв.м (23.88 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
3677 кв.м
6 категории
село Галабово - Участок
Гълъбово, обл. Пловдив
Цена: 51 500 € (100 725.25 лв.)
12.17 €/кв.м (23.80 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
4231 кв.м
6 категории
Я продаю земельный участок в селе Помочник, муниципалитет Галабово.
Вид: Земли сельхозназначения
500 кв.м
6 категории
продает 133 акра земли. земля
Гълъбово, обл. Стара Загора
Цена: 22 990 € (44 964.53 лв.)
0.17 €/кв.м (0.34 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
133000 кв.м
7 категории
Сельскохозяйственные угодья Галабово
Помощник, обл. Стара Загора
Цена: 23 600 € (46 157.60 лв.)
0.17 €/кв.м (0.34 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
135000 кв.м
9 категории
Сельскохозяйственные земли рядом с ТЭС «АЭС Галабово»
град Гълъбово до ТЕЦ AES, Гълъбово, обл. Стара Загора
Цена: 30 897.37 € (60 430 лв.)
3.59 €/кв.м (7.02 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
8610 кв.м
6 категории
Сельскохозяйственные земли рядом с ТЭС «АЭС Галабово»
гр. Гълъбово до ТЕЦ AES, Хасково, обл. Хасково
Цена: 30 897.37 € (60 430 лв.)
3.59 €/кв.м (7.02 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
8610 кв.м
6 категории
Земли сельхозназначения 2041 кв.м
Цена: 34 600 € (67 671.72 лв.)
16.95 €/кв.м (33.16 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
2041 кв.м
Земли сельхозназначения 2010 кв.м
Цена: 34 000 € (66 498.22 лв.)
16.92 €/кв.м (33.08 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
2010 кв.м
Земли сельхозназначения 815 кв.м
Цена: 15 000 € (29 337.45 лв.)
18.40 €/кв.м (36 лв./кв.м)
Земли сельхозназначения
815 кв.м