Склады, промышленная и сельскохозяйственная недвижимость продажа Ключевое слово: склад за продажба в хасково Болгария
183 недвижимости
Склад в городе Димитровград, Хасковская область.
Димитровград, обл. Хасково
Цена: 195 000 € (381 386.85 лв.)
216.19 €/кв.м (422.82 лв./кв.м)
Склад
902 кв.м
-- Склад/цех в Южной промзоне --
Промишлена зона - Юг, Хасково, обл. Хасково
Цена: 240 000 € (469 399.20 лв.)
400 €/кв.м (782.33 лв./кв.м)
Склад
600 кв.м
Предлагаме Ви промишлено помещение с РЗП 600 кв.м. Имотът се състои от две сгради. Едната е с РЗП 360 кв.м. Има три самостоятелни входа. Височината на сградата е 4 м. В нея са разположени производстве..
Склад на продажу, Хасково
Болярово, Хасково, обл. Хасково
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.)
348.84 €/кв.м (682.27 лв./кв.м)
Склад
215 кв.м
Склад промзона восток
Промишлена зона - Изток, Хасково, обл. Хасково
Цена: 850 000 € (1 662 455.50 лв.)
202.53 €/кв.м (396.10 лв./кв.м)
Промышленное помещение
4197 кв.м
Подвал кооператива для хранения вещей.
Дружба, Хасково, обл. Хасково
Цена: 28 000 € (54 763.24 лв.)
350 €/кв.м (684.54 лв./кв.м)
Склад
80 кв.м
Склад с прилегающим земельным участком в селе Брягово Хасковской области
Брягово, обл. Хасково
Вид: Склад
573 кв.м
”Императорский дом” предлагает к продаже склад, расположенный в деревне Брягово, район Хасково. Недвижимость имеет следующие характеристики:
застроенная площадь - 573 кв.м.
Прилегающий участок п..
1152. Хозяйственное здание 800м2 с земельным участком 3821м2 | Деревня Войводово Хасковского района.
Войводово, обл. Хасково
Цена: 102 258.38 € (200 000 лв.)
127.82 €/кв.м (250 лв./кв.м)
Склад
800 кв.м
Предлагаем Вашему вниманию КОММЕРЧЕСКУЮ НЕДВИЖИМОСТЬ НА ПРОДАЖУ - ”ДАЛЕКО ЗДАНИЕМ”, С БОЛЬШИМ ДВОРОМ, расположенную в селе Войводово, обл. Хасково.
Недвижимость расположена напротив улицы и имеет ..
1151. Табачный склад и комнаты для рабочих.
Болярово, Хасково, обл. Хасково
Цена: 62 050.38 € (121 360 лв.)
122.39 €/кв.м (239.37 лв./кв.м)
Склад
507 кв.м
1151. Коммерческий объект.
Болярово, Хасково, обл. Хасково
Цена: 62 050.38 € (121 360 лв.)
122.39 €/кв.м (239.37 лв./кв.м)
Склад
507 кв.м
Продава се складова база в Промишлена зона - Юг
Промишлена зона - Юг, Хасково, обл. Хасково
Цена: 300 000 € (586 749 лв.)
797.87 €/кв.м (1560.50 лв./кв.м)
Склад
376 кв.м
⭐SuperNova Real Estate⭐ предлага:
✅Склад в Промишлена зона - Юг
✅Площ: 770 кв.м.
✅РЗП: 376 кв.м.
✅Ние сме агенция за недвижими имоти SuperNova Real Estate. За да следите нашите актуални пре..
Коммерческая недвижимость в селе Надежден, муниципалитет Харманли, Хасковская область.
Надежден, обл. Хасково
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.)
250 €/кв.м (488.96 лв./кв.м)
Склад
200 кв.м
Складско-производственные помещения
Цена: 185 000 € (361 828.55 лв.)
474.36 €/кв.м (927.77 лв./кв.м)
Склад
390 кв.м
Трёхфазный ток 50 кВт. Питьевая вода 2 дюйма. Подходит для производственных и складских помещений. Ванная комната и туалет. Асфальтированная территория площадью 2000 кв. метров. Весь участок огорожен ..
Сельскохозяйственное здание в с. Генералово, Хасковская область
Генералово, обл. Хасково
Цена: 15 000 € (29 337.45 лв.)
30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м)
Склад
500 кв.м
Складское помещение - многофункциональная инвестиционная недвижимость.
Промишлена зона - Изток, Хасково, обл. Хасково
Цена: 400 000 € (782 332 лв.)
88.55 €/кв.м (173.20 лв./кв.м)
Склад
4517 кв.м
Склад в городе Димитровград, Хасковская область.
Димитровград, обл. Хасково
Цена: 490 000 € (958 356.70 лв.)
700 €/кв.м (1369.08 лв./кв.м)
Склад
700 кв.м
✱✱✱ Сниженная цена ✱✱✱ Мастерская/склад в Восточной промышленной зоне ✱✱✱
Промишлена зона - Изток, Хасково, обл. Хасково
Цена: 270 000 € (528 074.10 лв.)
750 €/кв.м (1466.87 лв./кв.м)
Промышленное помещение
360 кв.м
Описание
Предлагаме Ви за продажба производствен цех/склад, с РЗП-360кв.м. Сградата е разположена върху собствен парцел с площ от 3000кв.м.. Цехът разполага с товарна рампа, трифазен ток, офис, стая ..
Цех / Склад / Завод / Търговска база
Промишлена зона - Изток, Хасково, обл. Хасково
Цена: 350 000 € (684 540.50 лв.)
350 €/кв.м (684.54 лв./кв.м)
Склад
1000 кв.м
⭐SuperNova Real Estate⭐ предлага:
✅Склад / Цех / Търговска база
✅Площ: 1000 кв.м.
✅РЗП: 400 кв.м.
✅Трифазен ток
✅Вода
✅Ние сме агенция за недвижими имоти SuperNova Real Estate За да следи..
Сельскохозяйственная недвижимость с амбаром и домом — Мандра, область Хасково
Мандра, обл. Хасково
Цена: 66 470 € (130 004.02 лв.)
72.17 €/кв.м (141.16 лв./кв.м)
Склад
921 кв.м
База в городе Любимец Хасковского района.
Любимец, обл. Хасково
Цена: 324 900 € (635 449.17 лв.)
101.53 €/кв.м (198.58 лв./кв.м)
Склад
3200 кв.м
продажа акций
Промишлена зона - Изток, Хасково, обл. Хасково
Цена: 178 952.16 € (350 000 лв.)
357.90 €/кв.м (700 лв./кв.м)
Склад
500 кв.м
Металлообрабатывающий цех, склады и административное здание
Промишлена зона - Изток, Хасково, обл. Хасково
Цена: 400 000 € (782 332 лв.)
400 €/кв.м (782.33 лв./кв.м)
Промышленное помещение
1000 кв.м
Склад в Складовата база
Промишлена зона - Изток, Хасково, обл. Хасково
Цена: 50 000 € (97 791.50 лв.)
537.63 €/кв.м (1051.52 лв./кв.м)
Склад
93 кв.м
Предлагаем Вам крупное складское помещение площадью 93 кв.м, расположенное на первом этаже склада. В складе есть участки под электричество, воду, трехфазное электричество, собственный источник воды. Е..
✱✱✱ Промишлен имот в кв. Болярово, Хасково! ✱✱✱
Болярово, Хасково, обл. Хасково
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
346.67 €/кв.м (678.02 лв./кв.м)
Склад
375 кв.м
Предлагаме Ви за продажба Промишлен имот - ЦЕХ / СКЛАД в кв. Болярово, Хасково! Размер на застроената площ 375 кв.м. Площ на парцела (УПИ) -1303 кв.м. Сградата е съвременно строителство - масивно и ка..
Продается мастерская/склад в Восточном Промзоне!!!
Промишлена зона - Изток, Хасково, обл. Хасково
Цена: 230 000 € (449 840.90 лв.)
942.62 €/кв.м (1843.60 лв./кв.м)
Склад
244 кв.м
УПИ с пристройкой
Болярово, Хасково, обл. Хасково
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
99.77 €/кв.м (195.13 лв./кв.м)
Склад
1303 кв.м
Складова база с автосервиз и дворно място - възможност за фотоволтаици - 200 kW
Болярово, Хасково, обл. Хасково
Цена: 160 000 € (312 932.80 лв.)
123.08 €/кв.м (240.72 лв./кв.м)
Склад
1300 кв.м
Коммерческие помещения - Склад - Производственная база и Автосервис - 2 гаража, вместе с большим участком 1300 кв.м. в районе Болярово, город Хасково.
Предлагаем Вашему вниманию КОММЕРЧЕСКУЮ НЕДВИЖИ..
Слад с участком УПИ в Болярово
Болярово, Хасково, обл. Хасково
Цена: 130 000 € (254 257.90 лв.)
346.67 €/кв.м (678.02 лв./кв.м)
Склад
375 кв.м
Склад в районе Болярово, г. Хасково
Болярово, Хасково, обл. Хасково
Цена: 140 000 € (273 816.20 лв.)
518.52 €/кв.м (1014.13 лв./кв.м)
Склад
270 кв.м
Склад в районе Болярово
Болярово, Хасково, обл. Хасково
Цена: 75 000 € (146 687.25 лв.)
348.84 €/кв.м (682.27 лв./кв.м)
Склад
215 кв.м