Склады, промышленная и сельскохозяйственная недвижимость продажа обл. Пловдив, Склад Болгария
136 недвижимости
4 350 000 € (8 507 860.50 лв.)
1318.18 €/кв.м (2578.14 лв./кв.м)
Склад
3300 кв.м
237 900 € (465 291.96 лв.)
637.80 €/кв.м (1247.43 лв./кв.м)
Склад
373 кв.м
Продаю склад недалеко от Пловдива.
Хаджиево, Стамболийски, обл. Пловдив
Цена: 990 000 € (1 936 271.70 лв.)
825 €/кв.м (1613.56 лв./кв.м)
Склад
1200 кв.м
Продается новый склад
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 785 000 € (1 535 326.55 лв.)
1308.33 €/кв.м (2558.88 лв./кв.м)
Склад
600 кв.м
Склад 468 кв.м
Гагарин, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 482 000 € (942 710.06 лв.)
1029.91 €/кв.м (2014.34 лв./кв.м)
Склад
468 кв.м
Склад 485 кв.м
Първенец, обл. Пловдив
Цена: 500 000 € (977 915 лв.)
1030.93 €/кв.м (2016.32 лв./кв.м)
Склад
485 кв.м
Склад 120 кв. м
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 150 000 € (293 374.50 лв.)
1250 €/кв.м (2444.80 лв./кв.м)
Склад
120 кв.м
Склад 1900 кв.м
Индустриална зона - Тракия, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 1 800 000 € (3 520 494 лв.)
947.37 €/кв.м (1852.90 лв./кв.м)
Склад
1900 кв.м
Производственный склад
Искра, обл. Пловдив
Цена: 32 000 € (62 586.56 лв.)
100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м)
Склад
320 кв.м
Продам зал 700 кв.м. в селе Малак Чардак
Пловдивска област, Малък чардак, обл. Пловдив
Цена: 200 000 € (391 166 лв.)
285.71 €/кв.м (558.80 лв./кв.м)
Склад
700 кв.м
Агентство ”AVRAMOV REAL ESTATE” EOOD продает недвижимость в селе Малак Чардак. с залом 700 кв.м. и земельный участок 1100 кв.м. Объявленная
цена за всю недвижимость без НДС.
Склад 113 кв. м
Център, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 99 900 € (195 387.42 лв.)
884.07 €/кв.м (1729.10 лв./кв.м)
Склад
113 кв.м
🔑 Промишлен имот подходящ за СКЛАД - Асеновград
Асеновград, обл. Пловдив
Цена: 160 000 € (312 932.80 лв.)
232.90 €/кв.м (455.50 лв./кв.м)
Склад
687 кв.м
Предлагаме за продажба промишлен имот подходящ за склад - град Асеновгра.
📍 Основни характеристики:
• Обща площ: 687 кв.м.
• Две сгради: 52 кв.м - разполага с две стаи и баня с wc, 60 кв.м. - ..
Склад в аренду
Цена: 225 000 € (440 061.75 лв.)
300 €/кв.м (586.75 лв./кв.м)
Склад
750 кв.м
Склад за отелем Hilton.
Каменица 1, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 93 600 € (183 065.70 лв.)
1300 €/кв.м (2542.58 лв./кв.м)
Склад
72 кв.м
СКЛАД - Голямоконарское шоссе
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 1 144 000 € (2 237 469.52 лв.)
1300 €/кв.м (2542.58 лв./кв.м)
Склад
880 кв.м
Урегулированный земельный участок на кольцевой дороге
Цена: 510 000 € (997 473.30 лв.)
139.34 €/кв.м (272.53 лв./кв.м)
Склад
3660 кв.м
Складская промышленная зона Север 47134
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 679 800 € (1 329 573.23 лв.)
1100 €/кв.м (2151.40 лв./кв.м)
Склад
618 кв.м
Склад в Пловдивской области - деревня Ведраре!
Ведраре, обл. Пловдив
Цена: 850 000 € (1 662 455.50 лв.)
34.68 €/кв.м (67.83 лв./кв.м)
Склад
24508 кв.м
Склад/Мастерская в Кричиме
Кричим, обл. Пловдив
Цена: 580 000 € (1 134 381.40 лв.)
151.04 €/кв.м (295.40 лв./кв.м)
Склад
3840 кв.м
ЭКСКЛЮЗИВ! Столярная мастерская в с. Длинное поле
Дълго поле, обл. Пловдив
Цена: 85 000 € (166 245.55 лв.)
38.64 €/кв.м (75.57 лв./кв.м)
Склад
2200 кв.м
Склад 4515 кв.м
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 5 450 000 € (10 659 273.50 лв.)
1207.09 €/кв.м (2360.86 лв./кв.м)
Склад
4515 кв.м
Склад 2981 кв.м
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 3 300 000 € (6 454 239 лв.)
1107.01 €/кв.м (2165.13 лв./кв.м)
Склад
2981 кв.м
Склад 1950 кв.м
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 2 150 000 € (4 205 034.50 лв.)
1102.56 €/кв.м (2156.43 лв./кв.м)
Склад
1950 кв.м
Склад - Промышленная зона - Север
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 1 114 400 € (2 179 576.95 лв.)
1266.36 €/кв.м (2476.80 лв./кв.м)
Склад
880 кв.м
Склад 1350 кв.м
Цена: 1 295 000 € (2 532 799.85 лв.)
959.26 €/кв.м (1876.15 лв./кв.м)
Склад
1350 кв.м
Склад рядом с IACP
Център, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 45 000 € (88 012.35 лв.)
391.30 €/кв.м (765.32 лв./кв.м)
Склад
115 кв.м
Склад 3000 кв.м
Индустриална зона - Юг, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 12 000 € (23 469.96 лв.)
4 €/кв.м (7.82 лв./кв.м)
Склад
3000 кв.м
Продается склад в селе Калояново!
Калояново, обл. Пловдив
Цена: 420 000 € (821 448.60 лв.)
103.45 €/кв.м (202.33 лв./кв.м)
Склад
4060 кв.м
Продается склад в Мараше!
Мараша, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 41 500 € (81 166.95 лв.)
387.85 €/кв.м (758.57 лв./кв.м)
Склад
107 кв.м
В Куклене выставлено на продажу трехэтажное промышленное здание!
Куклен, обл. Пловдив
Цена: 310 000 € (606 307.30 лв.)
295.24 €/кв.м (577.44 лв./кв.м)
Склад
1050 кв.м