Участки под застройку, Инвестиционные проекты продажа Ключевое слово: имоти с труд пловдив Болгария
72 недвижимости
ЗЕМЕЛЬНЫЙ УЧАСТОК, деревня Труд, Пловдив
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.)
202.31 €/кв.м (395.70 лв./кв.м)
Продажа
519 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Продажа 9100 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 591 500 € (1 156 873.45 лв.)
65 €/кв.м (127.13 лв./кв.м)
Продажа
9100 кв.м
Под застройку (УПИ)
Деревня Упи в Труде
Труд, обл. Пловдив
Цена: 46 625 € (91 190.57 лв.)
93.25 €/кв.м (182.38 лв./кв.м)
Продажа
500 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Земельный участок в селе Труд, в 5 кв.м. от города Пловдив.
Труд, обл. Пловдив
Цена: 70 000 € (136 908.10 лв.)
137.25 €/кв.м (268.45 лв./кв.м)
Продажа
510 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Участок 10 соток. Карловское шоссе имени А. М. Тракии - для промышленности, торговли и т. д.
Цена: 400 000 € (782 332 лв.)
40.53 €/кв.м (79.26 лв./кв.м)
Продажа
9870 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
ОТ ВЛАДЕЛЬЦА: Отличное местоположение, на второй линии Карловского шоссе, в 400 м от нового Кругово, перед селем Труд, район Герена, подъезд на автомобиле. Быстрое сообщение и прямая видимость с Траки..
Инвестиционная недвижимость
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 88 000 € (172 113.04 лв.)
22 €/кв.м (43.03 лв./кв.м)
Продажа
4000 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Я продаю земельный участок.
Стопански Двор 2, Труд, обл. Пловдив
Цена: 137 500 € (268 926.63 лв.)
100 €/кв.м (195.58 лв./кв.м)
Продажа
1375 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Продажа 3028 кв.м Под застройку (УПИ) С электричеством Водопровод
Труд, Труд, обл. Пловдив
Цена: 249 500 € (487 979.60 лв.)
82.40 €/кв.м (161.16 лв./кв.м)
Продажа
3028 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Я продаю земельный участок недалеко от Пловдива.
Цена: 240 000 € (469 399.20 лв.)
48 €/кв.м (93.88 лв./кв.м)
Продажа
5000 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Участок для инвестиций или строительства
Индустриална зона - Север, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 100 000 € (195 583 лв.)
25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м)
Продажа
4000 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Собственный источник воды
Агенцията предлага урегулирани парцели за складова и промишлена дейност в землището на с. Труд. Парцелите са с променен статут и дават възможност за застрояване на складова база, автосервиз, и други п..
Парцел в с. Труд, м. КОШОВЕТЕ - 9051 кв.м.
Цена: 764 400 € (1 495 036.45 лв.)
84 €/кв.м (164.30 лв./кв.м)
Продажа
9100 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Поземлен имот 73242.221.889, област Пловдив, община Марица, с. Труд, м. КОШОВЕТЕ, площ 9051 кв.м. за производствена и складова дейност, и 73242.221.890 - 49 кв.м. - път.
Цена: 295 000 € (576 969.85 лв.)
98.33 €/кв.м (192.32 лв./кв.м)
Продажа
3000 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Собственный источник воды
Продается земельный участок в деревне Труд!
Труд, обл. Пловдив
Цена: 187 900 € (367 500.46 лв.)
190.18 €/кв.м (371.96 лв./кв.м)
Продажа
988 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Заговор! Изменение устава! Деревня Труд!
Труд, обл. Пловдив
Цена: 69 999 € (136 906.14 лв.)
137.25 €/кв.м (268.44 лв./кв.м)
Продажа
510 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Заговор между Трудом и графом Игнатьевым
Труд, обл. Пловдив
Цена: 40 000 € (78 233.20 лв.)
26.68 €/кв.м (52.20 лв./кв.м)
Продажа
1499 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Продажа 1131 кв.м Не находится в планировке
Цена: 68 000 € (132 996.44 лв.)
60.12 €/кв.м (117.60 лв./кв.м)
Продажа
1131 кв.м
Не находится в планировке
Продажа 1772 кв.м Не находится в планировке
Цена: 98 000 € (191 671.34 лв.)
55.30 €/кв.м (108.17 лв./кв.м)
Продажа
1772 кв.м
Не находится в планировке
Земельный участок в селе Труд
Труд, обл. Пловдив
Цена: 205 000 € (400 945.15 лв.)
50.05 €/кв.м (97.90 лв./кв.м)
Продажа
4096 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
готово к строительству
Строево, обл. Пловдив
Цена: 58 000 € (113 438.14 лв.)
75.32 €/кв.м (147.32 лв./кв.м)
Продажа
770 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Земельный участок, принадлежащий собственнику.
Труд, обл. Пловдив
Цена: 80 500 € (157 444.32 лв.)
35 €/кв.м (68.45 лв./кв.м)
Продажа
2300 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Земельный участок, принадлежащий собственнику.
Карловско шосе, Пловдив, обл. Пловдив
Цена: 155 000 € (303 153.65 лв.)
31 €/кв.м (60.63 лв./кв.м)
Продажа
5000 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Земельный участок на продажу в Труде!
Труд, обл. Пловдив
Цена: 105 000 € (205 362.15 лв.)
202.31 €/кв.м (395.70 лв./кв.м)
Продажа
519 кв.м
Под застройку (УПИ)
С электричеством
Водопровод
Продажа 2638 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 105 520 € (206 379.18 лв.)
40 €/кв.м (78.23 лв./кв.м)
Продажа
2638 кв.м
Под застройку (УПИ)
Продажа 1035 кв.м Не находится в планировке
Асеновград, обл. Пловдив
Цена: 18 000 € (35 204.94 лв.)
17.39 €/кв.м (34 лв./кв.м)
Продажа
1035 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Продажа 7150 кв.м Под застройку (УПИ)
Цена: 214 500 € (419 525.54 лв.)
30 €/кв.м (58.67 лв./кв.м)
Продажа
7150 кв.м
Под застройку (УПИ)
Цена: 235 000 € (459 620.05 лв.)
24.74 €/кв.м (48.38 лв./кв.м)
Продажа
9500 кв.м
Под застройку (УПИ)
Без электричества
Без воды
Земельный участок в Труде 89732
Труд, обл. Пловдив
Цена: 120 000 € (234 699.60 лв.)
1.34 €/кв.м (2.62 лв./кв.м)
Продажа
89732 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Участок Труд 73264
Труд, обл. Пловдив
Цена: 269 900 € (527 878.52 лв.)
25 €/кв.м (48.90 лв./кв.м)
Продажа
10796 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Земельный участок в поселке Труд
Труд, обл. Пловдив
Цена: 113 000 € (221 008.80 лв.)
20.70 €/кв.м (40.48 лв./кв.м)
Продажа
5460 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды
Участок Труд 44903
Труд, обл. Пловдив
Цена: 48 360 € (94 583.94 лв.)
41.65 €/кв.м (81.47 лв./кв.м)
Продажа
1161 кв.м
Не находится в планировке
Без электричества
Без воды